Transport falas për porosi mbi 5000L

Indiana Jones: Aeroplan luftarak

Kodi i produktit: 77012

L 0

Indiana Jones: Aeroplan luftarak Lego

S’ka stok

Sasia

Indiana Jones: Aeroplan luftarak Lego

SKU 77012
EAN 5702017190457
Çmimi vetëm në web Jo
Nevojiten bateri Jo
Përmban bateri Jo

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

-20%
L 3,355
L 4,190
-20%