Transport falas për porosi mbi 5000L

Shtëpia ndërtuese 3 në 1

Kodi i produktit: 31139

L 0

Shtëpia ndërtuese 3 në 1 Lego

S’ka stok

Sasia

Shtëpia ndërtuese 3 në 1 Lego

SKU 31139
EAN 5702017415925
Çmimi vetëm në web Jo
Nevojiten bateri Jo
Përmban bateri Jo

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

-20%
L 3,355
L 4,190
-20%