Transport falas për porosi mbi 5000L

01 Frog Jigsaw Book

Kodi i produktit: 9781444941487

L 795
L 990

01 Frog Jigsaw Book Baker&Taylor

Ka stok

Sasia

01 Frog Jigsaw Book Baker&Taylor

SKU 9781444941487
EAN 9781444941487

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 1,290
L 1,790
L 1,035
L 1,290