Transport falas për porosi mbi 5000L

Ambulanca elektronike - Our Generation
Ambulanca elektronike - Our Generation
Ambulanca elektronike - Our Generation

Ambulanca elektronike

Kodi i produktit: 62243437845

L 22,990

Ambulanca elektronike Our generation

Ka stok

Sasia

Ambulanca elektronike Our generation

SKU 62243437845
EAN 62243437845

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...