Transport falas për porosi mbi 5000L

Arush pellushi bezhë - Hamleys
Arush pellushi bezhë - Hamleys

Arush pellushi bezhë

Kodi i produktit: 5015353398884

L 990

Arush pellushi bezhë Hamleys

Ka stok

Sasia

Arush pellushi bezhë Hamleys

SKU 5015353398884
EAN 5015353398884

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...