Transport falas për porosi mbi 5000L

Arushi Masha - Masha and the bear
Arushi Masha - Masha and the bear

Arushi Masha

Kodi i produktit: 4006592036966

L 2,795
L 3,490

Arushi Masha Masha and the bear

Ka stok

Sasia

Arushi Masha Masha and the bear

SKU 4006592036966
EAN 4006592036966

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...