Transport falas për porosi mbi 5000L

Autobus jeshil - Dickie
Autobus jeshil - Dickie

Autobus jeshil

Kodi i produktit: 203744015

L 795
L 1,990

Autobus jeshil Dickie

1 produkt shitur në 48 orët e fundit

Ka stok

Sasia

Autobus jeshil Dickie

SKU 203744015
EAN 4006333083464

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 1,195
L 2,990
L 1,390
L 3,490
L 590
L 1,490
L 1,595
L 3,990
L 1,595
L 3,990