Transport falas për porosi mbi 5000L

Autobusi i Mickey-t - Jada
Autobusi i Mickey-t - Jada
Autobusi i Mickey-t - Jada

Autobusi i Mickey-t

Kodi i produktit: 253075001

L 4,990

Autobusi i Mickey-t Jada

Ka stok

Sasia

Autobusi i Mickey-t Jada

SKU 253075001
EAN 4006333079559

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...