Transport falas për porosi mbi 5000L

Barbie e vogël me aksesorë - Barbie
Barbie e vogël me aksesorë - Barbie
Barbie e vogël me aksesorë - Barbie
Barbie e vogël me aksesorë - Barbie

Barbie e vogël me aksesorë

Kodi i produktit: 887961918410

L 2,990

Barbie e vogël me aksesorë Barbie

S’ka stok

Sasia

Barbie e vogël me aksesorë Barbie

SKU 887961918410
EAN 0887961918410

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...