Transport falas për porosi mbi 5000L

Barbie: Kamioni i limonatave - Barbie
Barbie: Kamioni i limonatave - Barbie
Barbie: Kamioni i limonatave - Barbie
Barbie: Kamioni i limonatave - Barbie

Barbie: Kamioni i limonatave

Kodi i produktit: 194735162444

L 3,395
L 8,490

Barbie: Kamioni i limonatave Barbie

S’ka stok

Sasia

Barbie: Kamioni i limonatave Barbie

SKU 194735162444
EAN 0194735162444

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 1,195
L 2,990