Transport falas për porosi mbi 5000L

Batanije me kapuç njëbrirësh - Make it real
Batanije me kapuç njëbrirësh - Make it real

Batanije me kapuç njëbrirësh

Kodi i produktit: 695929016036

L 2,395
L 2,990

Batanije me kapuç njëbrirësh Make It Real

Ka stok

Sasia

Batanije me kapuç njëbrirësh Make It Real

SKU 695929016036
EAN 695929016036

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 2,790
L 3,990