Transport falas për porosi mbi 5000L

Breshka sferë - ABC
Breshka sferë - ABC
Abc

Breshka sferë

Kodi i produktit: 104010188

L 1,290

Breshka sferë, ABC

3 produkte shitur në 48 orët e fundit

Ka stok

Sasia

Breshka sferë, ABC

SKU 104010188
EAN 4006592080778

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...