Transport falas për porosi mbi 5000L

Captain America- Misioni i akullit

Kodi i produktit: 5010993979387

L 4,490
L 5,490

Captain America- Misioni i akullit Avengers

S’ka stok

Sasia

Captain America- Misioni i akullit Avengers

SKU 5010993979387
EAN 5010993979387

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...