Transport falas për porosi mbi 5000L

Deadpool, figurinë metalike - Jada
Deadpool, figurinë metalike - Jada

Deadpool, figurinë metalike

Kodi i produktit: 253221006

L 2,490

Deadpool, figurinë metalike Jada

Ka stok

Sasia

Deadpool, figurinë metalike Jada

SKU 253221006
EAN 4006333068812

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...