Transport falas për porosi mbi 5000L

Dëgjo përrallen (Hirushja) - Libra
Dëgjo përrallen (Hirushja) - Libra
Dëgjo përrallen (Hirushja) - Libra

Dëgjo përrallen (Hirushja)

Kodi i produktit: 9789928384423

L 700

Dëgjo përrallen (Hirushja)

Ka stok

Sasia

Dëgjo përrallen (Hirushja)

SKU 9789928384423
EAN 9789928384423

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 1,290
L 1,790