Transport falas për porosi mbi 5000L

Dhoma e gjumit Gabby's Dollhouse - Gabby's Dollhouse
Dhoma e gjumit Gabby's Dollhouse - Gabby's Dollhouse
Dhoma e gjumit Gabby's Dollhouse - Gabby's Dollhouse

Dhoma e gjumit Gabby’s Dollhouse

Kodi i produktit: 6062037

L 2,490

Dhoma e gjumit Gabby’s Dollhouse

Ka stok

Sasia

Dhoma e gjumit Gabby’s Dollhouse

SKU 6062037
EAN 778988374115

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...