Transport falas për porosi mbi 5000L

Dinosauri që krijon top në gjuhë - Keycraft
Dinosauri që krijon top në gjuhë - Keycraft

Dinosauri që krijon top në gjuhë

Kodi i produktit: 5037832307347

L 490

Dinosauri që krijon top në gjuhë Keycraft

Ka stok

Sasia

Dinosauri që krijon top në gjuhë Keycraft

SKU 5037832307347
EAN 5037832307347
Çmimi vetëm në web Jo
Nevojiten bateri Jo
Përmban bateri Jo

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...