Transport falas për porosi mbi 5000L

Dron me drita led

Kodi i produktit: 5015353911861

L 6,990

Dron me drita led Ralleyz

Ka stok

Sasia

Dron me drita led Ralleyz

SKU 5015353911861
EAN 5015353911861
Çmimi vetëm në web Jo
Nevojiten bateri Po
Përmban bateri Jo

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

New
New