Transport falas për porosi mbi 5000L

Dylbi për femijë - Buki
Dylbi për femijë - Buki

Dylbi për femijë

Kodi i produktit: 3700802100096

L 2,990

Dylbi për femijë Buki

Ka stok

Sasia

Dylbi për femijë Buki

SKU 3700802100096
EAN 3700802100096

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 5,595
L 6,990
L 3,595
L 4,490
L 2,395
L 2,990
L 1,890
L 2,490