Transport falas për porosi mbi 5000L

Elektrik dhe projektor me figure peshkaqeni - Brainstorm
Elektrik dhe projektor me figure peshkaqeni - Brainstorm

Elektrik dhe projektor me figure peshkaqeni

Kodi i produktit: 5060122732093

L 590
L 990

Elektrik dhe projektor peshkaqeni Brainstorm

Ka stok

Sasia

Elektrik dhe projektor peshkaqeni Brainstorm

SKU 5060122732093
EAN 5060122732093
Çmimi vetëm në web Jo
Nevojiten bateri Jo
Përmban bateri Jo

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 5,595
L 6,990
L 3,595
L 4,490
L 2,395
L 2,990
L 1,890
L 2,490