Transport falas për porosi mbi 5000L

Figurina-Dragonjtë

Kodi i produktit: 4008789700384

L 5,490

Figurina-Dragonjtë Playmobil

Ka stok

Sasia

Figurina-Dragonjtë Playmobil

SKU 4008789700384
EAN 4008789700384

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...