Transport falas për porosi mbi 5000L

Figurina e THE SPOT SPIDER-MAN - Spider-man
Figurina e THE SPOT SPIDER-MAN - Spider-man

Figurina e THE SPOT SPIDER-MAN

Kodi i produktit: F38405X0

L 1,915
L 2,390

Figurina e THE SPOT SPIDER-MAN Spider-man

Ka stok

Sasia

Figurina e THE SPOT SPIDER-MAN Spider-man

SKU F38405X0
EAN 5010994104450

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 1,595
L 1,990