Transport falas për porosi mbi 5000L

Figurina-Scooby Doo dhe aventurat me kllounin - Playmobil
Figurina-Scooby Doo dhe aventurat me kllounin - Playmobil

Figurina-Scooby Doo dhe aventurat me kllounin

Kodi i produktit: 4008789707109

L 840
L 1,990

Figurina-Scooby Doo dhe aventurat me kllounin Playmobil

Ka stok

Sasia

Figurina-Scooby Doo dhe aventurat me kllounin Playmobil

SKU 4008789707109
EAN 4008789707109

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

-57%
-65%
-58%
-58%
-58%
-58%
-58%