Transport falas për porosi mbi 5000L

Figurine aventurat e DC - DC
Figurine aventurat e DC - DC
Figurine aventurat e DC - DC
Dc

Figurine aventurat e DC

Kodi i produktit: 6069100

L 2,990

Figurine aventurat e DC

Ka stok

Sasia

Figurine aventurat e DC

SKU 6069100
EAN 778988508541

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

New