Transport falas për porosi mbi 5000L

Figurinë-Hannibal Lecter - Minix
Figurinë-Hannibal Lecter - Minix
Figurinë-Hannibal Lecter - Minix

Figurinë-Hannibal Lecter

Kodi i produktit: 8436605111919

L 1,490

Figurinë-Hannibal Lecter Minix

Ka stok

Sasia

Figurinë-Hannibal Lecter Minix

SKU 8436605111919
EAN 8436605111919

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...