Transport falas për porosi mbi 5000L

Figurinë: Iron Man - Marvel
Figurinë: Iron Man - Marvel

Figurinë: Iron Man

Kodi i produktit: F26565X0

L 1,690

Figurinë: Iron Man Marvel

Ka stok

Sasia

Figurinë: Iron Man Marvel

SKU F26565X0
EAN 5010993848911

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...