Transport falas për porosi mbi 5000L

Figurinë Miles Morales me aksesorë

Kodi i produktit: 5010996136534

L 1,890

Figurinë Miles Morales me aksesorë Spidey and his amazing friends

S’ka stok

Sasia

Figurinë Miles Morales me aksesorë Spidey and his amazing friends

SKU 5010996136534
EAN 5010996136534

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...