Transport falas për porosi mbi 5000L

Figurinë Peppa Pig me makinë të kuqe

Kodi i produktit: 5010993846207

L 1,995
L 2,490

Figurinë Peppa Pig me makinë të kuqe Peppa Pig

Ka stok

Sasia

Figurinë Peppa Pig me makinë të kuqe Peppa Pig

SKU 5010993846207
EAN 5010993846207

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...