Transport falas për porosi mbi 5000L

Figurinë-Shockwave

Kodi i produktit: 5010996178428

L 910
L 2,290

Figurinë-Shockwave Transformers

Ka stok

Sasia

Figurinë-Shockwave Transformers

SKU 5010996178428
EAN 5010996178428

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 795
L 1,990