Transport falas për porosi mbi 5000L

Filxhan me logo “This Coffee Is Making Me Awesome”

Kodi i produktit: 4036113430263

L 955
L 1,190

Filxhan me logo “This Coffee Is Making Me Awesome” Nostalgic art

Ka stok

Sasia

Filxhan me logo “This Coffee Is Making Me Awesome” Nostalgic art

SKU 4036113430263
EAN 4036113430263

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...