Transport falas për porosi mbi 5000L

Helikopter ambulancë - Dickie
Helikopter ambulancë - Dickie
Helikopter ambulancë - Dickie

Helikopter ambulancë

Kodi i produktit: 203716024

L 2,990

Helikopter ambulancë Dickie

Ka stok

Sasia

Helikopter ambulancë Dickie

SKU 203716024
EAN 4006333084119

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...