Transport falas për porosi mbi 5000L

Histori të këndshme për vogelushë - Libra
Histori të këndshme për vogelushë - Libra

Histori të këndshme për vogelushë

Kodi i produktit: 9789928349194

L 1,100

Histori të këndshme për vogelushë

Ka stok

Sasia

Histori të këndshme për vogelushë

SKU 9789928349194
EAN 9789928349194

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 1,290
L 1,790