Transport falas për porosi mbi 5000L

Karroca rozë për bebe - Smoby
Karroca rozë për bebe - Smoby

Karroca rozë për bebe

Kodi i produktit: 7600253117

L 3,595
L 8,990

Karroca rozë për bebe, Smoby

Ka stok

Sasia

Karroca rozë për bebe, Smoby

SKU 7600253117
EAN 3032162531174

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 590
L 1,490
L 470
L 1,190