Transport falas për porosi mbi 5000L

Karrocë e madhe për kukulla - Smoby
Karrocë e madhe për kukulla - Smoby

Karrocë e madhe për kukulla

Kodi i produktit: 3032162531204

L 7,195
L 8,990

Karrocë e madhe për kukulla Smoby

Ka stok

Sasia

Karrocë e madhe për kukulla Smoby

SKU 3032162531204
EAN 3032162531204

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...