Transport falas për porosi mbi 5000L

Klinika e kafshëve - Our generation
Klinika e kafshëve - Our generation
Klinika e kafshëve - Our generation

Klinika e kafshëve

Kodi i produktit: 62243441583

L 14,990

Klinika e kafshëve Our generation

S’ka stok

Sasia

Klinika e kafshëve Our generation

SKU 62243441583
EAN 62243441583

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...