Transport falas për porosi mbi 5000L

Kokë Barbie me aksesorë - Barbie
Kokë Barbie me aksesorë - Barbie
Kokë Barbie me aksesorë - Barbie
Kokë Barbie me aksesorë - Barbie
Kokë Barbie me aksesorë - Barbie

Kokë Barbie me aksesorë

Kodi i produktit: 194735125142

L 3,990

Kokë Barbie me aksesorë Barbie

S’ka stok

Sasia

Kokë Barbie me aksesorë Barbie

SKU 194735125142
EAN 0194735125142

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...