Transport falas për porosi mbi 5000L

Kokë Barbie stiluese luksoze - Barbie
Kokë Barbie stiluese luksoze - Barbie
Kokë Barbie stiluese luksoze - Barbie
Kokë Barbie stiluese luksoze - Barbie
Kokë Barbie stiluese luksoze - Barbie
Kokë Barbie stiluese luksoze - Barbie

Kokë Barbie stiluese luksoze

Kodi i produktit: 194735125227

L 3,395
L 8,490

Kokë Barbie stiluese luksoze Barbie

S’ka stok

Sasia

Kokë Barbie stiluese luksoze Barbie

SKU 194735125227
EAN 0194735125227

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 1,195
L 2,990