Transport falas për porosi mbi 5000L

Komardare Paw Patrol 150cm - Mondo
Komardare Paw Patrol 150cm - Mondo
Komardare Paw Patrol 150cm - Mondo

Komardare Paw Patrol 150cm

Kodi i produktit: 8001011166299

L 390
L 490

Komardare Paw Patrol 150cm Mondo

Ka stok

Sasia

Komardare Paw Patrol 150cm Mondo

SKU 8001011166299
EAN 8001011166299

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 2,395
L 2,990
L 1,595
L 1,990