Transport falas për porosi mbi 5000L

Krevati i bebit - Hape
Krevati i bebit - Hape

Krevati i bebit

Kodi i produktit: 6943478006249

L 5,490

Krevati i bebit Hape

Ka stok

Sasia

Krevati i bebit Hape

SKU 6943478006249
EAN 6943478006249

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 1,195
L 1,490