Transport falas për porosi mbi 5000L

Kthetra të Black Panther- Wakanda - Marvel
Kthetra të Black Panther- Wakanda - Marvel
Kthetra të Black Panther- Wakanda - Marvel
Kthetra të Black Panther- Wakanda - Marvel
Kthetra të Black Panther- Wakanda - Marvel
Kthetra të Black Panther- Wakanda - Marvel
Kthetra të Black Panther- Wakanda - Marvel

Kthetra të Black Panther- Wakanda

Kodi i produktit: F44325L0

L 6,395
L 7,990

Kthetra të Black Panther- Wakanda Marvel

S’ka stok

Sasia

Kthetra të Black Panther- Wakanda Marvel

SKU F44325L0
EAN 5010993973545

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...