Transport falas për porosi mbi 5000L

Kubi rubik klasik dhe varese celesash - Rubik's
Kubi rubik klasik dhe varese celesash - Rubik's
Kubi rubik klasik dhe varese celesash - Rubik's

Kubi rubik klasik dhe varese celesash

Kodi i produktit: 6064011

L 2,190

Kubi rubik klasik dhe varese celesash

Ka stok

Sasia

Kubi rubik klasik dhe varese celesash

SKU 6064011
EAN 778988420003

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 690