Transport falas për porosi mbi 5000L

Kubi Rubik me personazhe Disney - Rubik's
Kubi Rubik me personazhe Disney - Rubik's
Kubi Rubik me personazhe Disney - Rubik's

Kubi Rubik me personazhe Disney

Kodi i produktit: 6068390

L 2,490

Kubi Rubik me personazhe Disney

Ka stok

Sasia

Kubi Rubik me personazhe Disney

SKU 6068390
EAN 778988501818

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 690