Transport falas për porosi mbi 5000L

Kubi Rubik origjinal - Rubik's
Kubi Rubik origjinal - Rubik's

Kubi Rubik origjinal

Kodi i produktit: 6067025

L 1,290

Kubi Rubik origjinal

Ka stok

Sasia

Kubi Rubik origjinal

SKU 6067025
EAN 778988466414

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 690