Transport falas për porosi mbi 5000L

Kukull Barbie me kurorë - Barbie
Kukull Barbie me kurorë - Barbie
Kukull Barbie me kurorë - Barbie
Kukull Barbie me kurorë - Barbie
Kukull Barbie me kurorë - Barbie

Kukull Barbie me kurorë

Kodi i produktit: 194735055890

L 1,590

Kukull Barbie me kurorë Barbie

Ka stok

Sasia

Kukull Barbie me kurorë Barbie

SKU 194735055890
EAN 0194735055890

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...