Transport falas për porosi mbi 5000L

Kukull Masha

Kodi i produktit: 109301074

L 5,490

Kukull Masha Masha and the bear

Ka stok

Sasia

Kukull Masha Masha and the bear

SKU 109301074
EAN 4006592048310

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

-20%
-20%
-20%
-20%
-20%