Transport falas për porosi mbi 5000L

Kukulla Barbie fashion - Barbie
Kukulla Barbie fashion - Barbie
Kukulla Barbie fashion - Barbie
Kukulla Barbie fashion - Barbie
Kukulla Barbie fashion - Barbie
Kukulla Barbie fashion - Barbie

Kukulla Barbie fashion

Kodi i produktit: 194735002009

L 2,490

Kukulla Barbie fashion Barbie

Ka stok

Sasia

Kukulla Barbie fashion Barbie

SKU 194735002009
EAN 0194735002009

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...