Transport falas për porosi mbi 5000L

Kukulla Maria dhe pellushi I saj elefant - Our generation
Kukulla Maria dhe pellushi I saj elefant - Our generation
Kukulla Maria dhe pellushi I saj elefant - Our generation

Kukulla Maria dhe pellushi I saj elefant

Kodi i produktit: 062243429109

L 4,990
Kukulla Maria dhe pellushi I saj elefant Our generation

Ka stok

Sasia
Kukulla Maria dhe pellushi I saj elefant Our generation
SKU 062243429109
EAN 062243429109
Çmimi vetëm në web Jo
Nevojiten bateri Jo
Përmban bateri Jo

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...