Transport falas për porosi mbi 5000L

Kukulla Rayna punonjëse guzhine - Our generation
Kukulla Rayna punonjëse guzhine - Our generation
Kukulla Rayna punonjëse guzhine - Our generation

Kukulla Rayna punonjëse guzhine

Kodi i produktit: 062243352056

L 6,990
Kukulla Rayna punonjëse guzhine Our generation

Ka stok

Sasia
Kukulla Rayna punonjëse guzhine Our generation
SKU 062243352056
EAN 062243352056
Çmimi vetëm në web Jo
Nevojiten bateri Jo
Përmban bateri Jo

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...