Transport falas për porosi mbi 5000L

Hedgehog's big adventure - Libra
Hedgehog's big adventure - Libra

Hedgehog’s big adventure

Kodi i produktit: 670983124675

L 745
L 1,490

Hedgehog’s big adventure Libra

Ka stok

Sasia

Hedgehog’s big adventure Libra

SKU 670983124675
EAN 670983124675

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

-50%
L 895
L 1,790