Transport falas për porosi mbi 5000L

Loder aktiviteti per femije-Luaj dhe meso

Kodi i produktit: 6943478021266

L 7,195
L 8,990

Loder aktiviteti per femije-Luaj dhe meso Hape

Ka stok

Sasia

Loder aktiviteti per femije-Luaj dhe meso Hape

SKU 6943478021266
EAN 6943478021266
Çmimi vetëm në web Jo
Nevojiten bateri Jo
Përmban bateri Jo

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 1,195
L 1,490
L 955
L 1,190
L 1,995
L 2,490